سایت رسمی 30 نماجوان خبرنگار افتخاری تماس با ما ورود

گذرواژه‌تان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت نام

ثبت نام
تالار سینماجوان

اگر این اولین بازدید شما می باشد، حتما برای بررسی از راهنما استفاده نمایید. ابتدا باید ثبت نام کنید ثبت نام برای دانلودوارسال مطالب و بازدید حتما عضو شوید.

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آوای باران
01-31-2014, 02:18 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-31-2014 02:19 PM، توسط sara-heidary.)
ارسال: #1
Information آوای باران
دوستان سلام .امروز میخواییم یه نقد مودبانه درباره ی نوع فیلم و ایفای نقش بازیگران سریال آوای باران داشته باشیم.خواهشا کسانی که این سریال رو دنبال میکردن این فیلم رو نقد کنن و نظر خودشون رو درباره ی بازیگران و این فیلم بیان کنید.البته احترام به نظرات همدیگه فراموش نشه!!!!!!!
78Onesmiley1BokmalOnesmiley178
سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
[-] 4 کاربر به دلیل این ارسال از sara-heidary سپاسگزاری کرده اند.
eli-75, امیرحسین9, زهرا خانوم, سوگند
01-31-2014, 02:25 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-31-2014 02:26 PM، توسط eli-75.)
ارسال: #2
RE: آوای باران
من این سریال رو تا اخرش دنبال کردم.به نظر من کار آقای حسین سهیلی زاده مثل همیشه حرف نداشت!!!!

بازیگرانی هم که تو این سریال بازی کرده بودند کارشون عالی بود و خیلی خوب از عهده کارشون براومدندوخیلی طبیعی بازی کرده بودند.

وهمچنین من تشکر میکنم از نویسنده و تهیه کننده و همه ی عوامل محترمی که برای این سریال زحمت کشیدند.

به نظر من خیلی عالی بود.دستشون دردنکنه !

ایــ ــــن آرامــــ ـــــشِ ظـاهـــ ـــــــرم

گــمــــــ ــــــــراهت، نکنـ ـــــد!

در درون

خــ ـــــــانـه بر دوشـ ـــــــــــم ... !!
[-] 5 کاربر به دلیل این ارسال از eli-75 سپاسگزاری کرده اند.
sara-heidary, امیرحسین9, زهرا خانوم, سونیا, سوگند
01-31-2014, 08:51 PM
ارسال: #3
به نظرمن سریال ایشون مثل همیشه عالی بودش....بازیگراشونم خیییییییلی حرفه ای ودقیق کارکرده بودن.من که خیلی خوشم اومد.هرکی نظرخاص خودشو داره....فقط وسط هاش اعصابم خیییلی خورد شده بود که چراباران اینقدردیر به باباش رسید
سام درخشانی حرف نداره عالی بود
[-] 3 کاربر به دلیل این ارسال از سوگند سپاسگزاری کرده اند.
sara-heidary, امیرحسین9, زهرا خانوم
02-01-2014, 12:06 PM
ارسال: #4
به نظر من این سریال خیلی خوب بود.بازیگران و کارگردان و نویسنده و همه و همه .خیلی خوب بودن
اما بعضی جاها یه ذره فیلم هندی میشد که البته خیلی هم خوب بود نمیگم بد بود قطعا باران با اون زبان تندی که داشت باید کمی هم مهربون میشد دیگه .که شد و خوب موقعی شد.
اما سوال های بی جواب زیادی مونده که مردم نمیتونن جوابشونو پیدا کنن مثلا جنازه کیانوش چی شد؟؟؟
و اگر عروسی باران و فرید بود خب یه ذره نشون میدادن میدونم با هم ازدواج می کنن اما اون طوری قشنگ تر بود مگه نه؟؟؟
البته کار بسیار خوبی نسبت به فیلمای دیگه ای بود و در کارنامه همه عوامل تاثیر خوبی داشت
متشکرم از همشون و ممنون خسته نباشید
امیدوارم فیلم های خوب دیگه بسازند مثه اوای باران

Sorrowsmiley2روزي روزگاري اهالي يه دهكده تصميم گرفتند تا براي نزول باران دعا كنند, در روز موعود همه مردم براي مراسم دعا در محلي جمع شدند و تنها يك پسر بچه با خودش چتر آورده بود و اين يعني ايمان. Sorrowsmiley2
[-] 3 کاربر به دلیل این ارسال از زهرا خانوم سپاسگزاری کرده اند.
Daniel, sara-heidary, امیرحسین9
02-02-2014, 09:47 PM
ارسال: #5
من هم با نظر بقیه ی بچه ها موافقم به نظر من فیلم خیلی زیبایی بود به همین دلیل طرفداران زیادی رو جذب خودش کرد خانم آزاده زارعی هم بااین که بازی اولشون بود اما عالی بازی کردند و کار آقای سیاوش خیرابی و مهران رنجبر هم حرف نداشت و من از تمام کسانی که برای ساخت این سریال تلاش کردند تشکر میکنمClapClap

ناشنوا باش وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند.
[-] 1 کاربر به دلیل این ارسال از Daniel سپاسگزاری کرده است.
زهرا خانوم
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

پایگاه خبری تحلیلی 30نماجوان هیچ مسئولیتی در مورد محتوای این تالار نداشته و مسئولیت مطالب به عهده نگارنده آن میباشد.
این تالار زیر نظر مدیریت پایگاه خبری،تحلیلی 30نماجوان اداره میگردد.